Logo letter
Jeździk i hulajnoga
over 1 year ago

Rośnie razem z dzieckiem
Jeździk i hulajnoga to rozwiązanie, które może dostarczyć dziecku zabawy od pierwszego roku życia, aż do piątego. W przypadku drobniejszych dzieci – nawet dłużej. Na hulajnodze wygodnie będzie dziecku aż do 118 cm! Młodsze dzieci używają jeździków. Siadają na siedzisku i nóżkami odpychają się od podłogi. Jeśli dziecko urośnie, to możesz ustawić siedzisko kawałek wyżej, tak by maluchowi było wygodnie. Gdy dziecko już sporo wyrośnie i nauczy się utrzymywać równowagę w pozycji stojącej, jeździk zastępuje hulajnoga. W przypadku produktu od Scoot And Ride wystarczy tylko wcisnąć jeden przycisk, by w kilka sekund zmienić układ pojazdu. A wiesz co jest najlepsze? Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi! Nie musisz gonić śrubek, ani szukać klucza. Wciskasz przycisk i gotowe – siedzisko staje się podstawą kierownicy.

 

Cztery nowe kolory
Wcześniej ten niezwykły pojazd 2w1 był dostępny w dość klasycznych kolorach: Steel, Rose, Forest i Ash. To dość stonowane kolory w ładnych pastelowych odcieniach. Są bardzo uniwersalne, więc jeden jeździk będzie mógł służyć rodzeństwu różnych płci. Teraz jednak pojawiła się nowość! To cztery nowe kolory, które są idealne na lato. Poznaj kolekcję Icecream:
– Peach,
– Kiwi,
– Lemon,
– Blueberry.

To kolory, które kojarzą się z pysznymi owocami i nawiązują do nich. Brzoskwinie, Kiwi, Cytryny i Jagody… Kto ich nie lubi? Kolory te są żywe, intensywne i równocześnie eleganckie. Nie są krzykliwe, ale stylowe. Właśnie tym wyróżniają się na tle zabawek, które wyglądają tanio i jak przeżytek minionej epoki. Nowe kolory doskonale uzupełniają te w ofercie klasycznej. Pasują do nowoczesnego designu pojazdu i podkreślają jego urok. Właśnie dlatego dobrze wyglądają i są wybierane przez wielu rodziców i opiekunów dzieci. Trudno wyobrazić sobie lepszy prezent dla dziecka niż nowoczesny pojazd, który jest stabilny, bezpieczny i po prostu… ładny.

Posted in:
Read Further
You don't have any news posts to display. Change widget configurations and/or add or manage news posts in the Blog section of the control panel.